Grupa Trenerska Skills Designers prowadzi działalność doradczo-szkoleniową. Organizujemy szkolenia zamknięte dla firm i placówek oświatowych oraz szkolenia otwarte dla osób indywidualnych. Każdorazowo starannie analizujemy potrzeby naszych Klientów i dopasowujemy nasze działania bezpośrednio do ich najpilniejszych potrzeb. Zakres merytoryczny prowadzonych przez nas szkoleń dotyczy m.in. doskonalenia kompetencji interpersonalnych, sprzedaży i obsługi klienta, umiejętności menedżerskich oraz umiejętności osobistych.

Proponujemy również integrację pracowników (incentive) oraz popularne wyjazdy outdoor łączące aktywny wypoczynek z rozwojem kompetencji wszystkich uczestników. Stawiamy tutaj nie tylko na świetną zabawę, ale i na naukę poprzez doświadczenie.

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kompleksową pomoc w budowaniu wizerunku i silnej marki firmy oraz zwiększamy jej efektywność poprzez prowadzenie rzetelnych badań marketingowych (m.in. analiza produktu i wizerunku, audyt jakości pracy i kontaktu z klientem). Opierając się na nowoczesnych technikach biznesowych oraz twardych rozwiązaniach metodologicznych łączymy doświadczenia praktyczne z najnowszymi osiągnięciami naukowymi.

W ramach świadczonych usług proponujemy także coaching zespołowy i indywidualny skierowany do pracowników różnego szczebla.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z usług trenerów Skills Designers.

Copyright © 2019 SkillsDesigners. Wszelkie prawa zastrzeżone