O firmie

Grupa Trenerska Skills Designers specjalizuje się w szkoleniach umiejętności menedżerskich, interpersonalnych i handlowych. Proponujemy także doradztwo związane z rozwojem organizacji i ich pracowników oraz pomoc w budowaniu wizerunku firmy.

Profesjonaliści

Naszymi trenerami są psycholodzy i praktycy biznesu z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń różnego rodzaju. Wszystkich łączy zapał, wiara w ludzi oraz specjalistyczna wiedza i umiejętności gwarantujące fachową obsługę każdego projektu. Dzięki profesjonalnej metodologii pracy oraz wykorzystaniu nowoczesnych technik kształcenia zapewniamy rzetelne usługi i sprawną realizację zleceń.

Indywidualne podejście do Klienta

Oferujemy treningi i cykle szkoleniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań Zleceniodawcy. Przed realizacją każdego projektu wspólnie ustalamy, jakie kryteria muszą być spełnione, by nasze działanie osiągnęło swój cel a Klient sukces. W procesie wstępnej diagnozy zapotrzebowania określamy, czy dążymy do rozwoju określonych kompetencji, pracujemy nad wizerunkiem, zmieniamy postawy lub motywujemy i integrujemy zespół.

Inspiracje i rozwój

W naszej pracy dbamy o rozwój Klienta. Dążymy do tego, aby każde realizowane przez nas szkolenie czy konsultacja dawały zadowolenie i inspirację do dalszych działań. Kształtujemy to, co najważniejsze i najbardziej potrzebne. Każdy projekt doprowadzamy do końca. Nie szukamy problemów, lecz rozwiązań gwarantujących sukces.

Copyright © 2019 SkillsDesigners. Wszelkie prawa zastrzeżone