Integracja i outdoor

Wyjazdy integracyjne (incentive)

Dobrze zgrany i mający do siebie zaufanie zespół to podstawowy warunek sukcesu. Dlatego w ramach usług świadczonych przez Skills Designers oferujemy naszym Klientom ciekawe i pełne atrakcji wyjazdy integracyjne dla firm.

Nurkowanie

Wyobraźcie sobie Państwo kilkudniowy wyjazd poza miasto, w czasie którego będziecie mogli spróbować czegoś nowego i ekscytującego (np. jazdy konnej, nurkowania, jazdy quadami czy paintballa). To nie wszystko! Dołączymy do tego ciekawe zajęcia integracyjne z cenionymi specjalistami, które pozwolą Wam lepiej się poznać i rozwinąć relacje przydatne w dalszej pracy zespołowej.

Wyjazdy rekreacyjno-szkoleniowe (outdoor)

Quad

Do niedawna określenie „outdoor” kojarzyło się w środowiskach biznesowych głównie z rekreacją i integracją pracowników firmy. To już przeszłość. Dziś sytuacja zmieniła się i wielu przedsiębiorców zainteresowanych jest połączeniem miło spędzonego czasu z wartościowym szkoleniem rozwijającym kompetencje ich pracowników. Dlatego, oprócz skorzystania z atrakcyjnych form rekreacji, proponujemy Państwu wyjazdy, które połączą miłe z pożytecznym. Stosując holistyczny system szkoleń pomagamy naszym Klientom nie tylko miło i ciekawie spędzić czas, ale i rozwijać się w sposób zapewniający efektywne działanie na rynku.

Realizujemy to, co dla Was najważniejsze

Każdy z organizowanych przez nas wyjazdów planujemy w zgodzie z potrzebami i pragnieniami naszych Klientów. Nie ograniczamy Państwu ani czasu, ani miejsca. W zależności od Waszych oczekiwań znajdujemy odpowiednie zakwaterowanie i organizujemy najwłaściwsze formy rekreacji i szkolenia. Jako jedni z nielicznych realizujemy zarówno jednodniowe, jak i kilkudniowe wyjazdy.

Korzyści

Dlaczego warto zdecydować się na taką właśnie formę integracji i szkolenia pracowników? Powodów jest kilka:

  1. Przede wszystkim tego typu wyjazdy stanowią doskonałą okazję do lepszego poznania swoich pracowników i sprawdzenia ich w niecodziennych okolicznościach.
  2. Dobrze zorganizowana impreza rekreacyjno-szkoleniowa przyczynia się nie tylko do poprawy wzajemnych relacji między pracownikami, ale jako dodatkowa forma gratyfikacji stanowi element dodatkowo motywujący ich do dalszej pracy i lojalności wobec firmy.
  3. Fachowa pomoc oraz obserwacja zachowań pojawiających się w czasie wyjazdu pozwala ustalić optymalny dla potrzeb firmy układ ról w zespole.
  4. Poprzez kontakt z zewnętrznymi trenerami możliwe staje się dokonanie obiektywnej oceny jakościowej zespołu, a także zaplanowanie dalszego rozwoju (zarówno indywidualnego jak i grupowego).

Copyright © 2019 SkillsDesigners. Wszelkie prawa zastrzeżone